Úspechy žiakov

Vo vedomostnej súťaži EXPERT GENIALITY SHOW dosiahli naši žiaci v školskom roku 2015/2016 najlepšie umiestnenie za posledných 8 rokov.

  • Matúš Harviš sa umiestnil na 1. mieste v celkovom hodnotení, získal titul TOP EXPERT,  súťažil v kategóriách Svetobežník a Góly, body, sekundy.

Titul TOP EXPERT ďalej získali:

  • Michal Buchala – umiestnil sa na 3. mieste v celkovom hodnotení, súťažil v kategóriách Svetobežník a Góly, body, sekundy,
  • Kristián Čonka – umiestnil sa na 6. mieste v celkovom hodnotení, súťažil v kategóriách Svetobežník a Góly, body, sekundy.

Dária Almášiová sa stala víťazkou prestížnej celoslovenskej súťaže SOFIA 2016 (viac na tejto stránke).


Na celoslovenskom kole filozofickej olympiády sa zúčastnili Juliána Kosťová a Dária Almášiová. V konkurencii 80 súťažiacich sa víťazkou stala Dária Almášiová. Jej víťaznú esej si môžete prečítať na stránkach denníka postoj.sk.


Na celoslovenskom kole Olympiády ľudských práv sa Patrik Džavoronok prebojoval spomedzi 62 stredoškolákov do veľkého finále. Zároveň získal jednu z troch cien denníka Pravda za najzaujímavejšiu úvahu na tému Vzdelávanie a výchova k ľudským právam a demokratickému občianstvu. Viac na stránkach denníka Pravda